سیستم کمربند

نمایش به عنوان گرید لیست
نمایش در هر صفحه
فیلتر کردن بر اساس ویژگی ها

کمربند پلیمری (clamp saddle)

کمربندهای پلیمری آب آرا به منظور گرفتن انشعاب جریان آب از لوله های PE و PVC در سیستم های آبیاری بارانی و مصارف آبرسانی کاربرد دارند. این کمربندها در مقابل فشارهای کاری مجاز کاملا مقاوم بوده و نافی کمربندها طوری تقویت شده اند که از تغییر شکل آنها تحت شرایط دمایی و محیطی مختلف جلوگیری میکند.
جهت اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

رایزر یوپی‌وی‌سی (UPVC Riser)

رایزرهای UPVC دو سر رزوه آب‌آرا در سه سایز 1،1-2/1 و 2 اینچ تولید می‌شوند این رایزرها به عنوان رابط بین کمربند و شیرخودکار عمل می‌کنند .
جهت اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

شیرخودکار پلیمری (Quick valve)

شیرخودکارهای پلیمری آب آرا علاوه بر کاربرد در سیستم‌ آبیاری بارانی کلاسیک ثابت، در روشهای آبیاری کلاسیک نیمه متحرک و آبیاری فضای سبز نیز کاربرد دارند . تنها با قرار گرفتن رایزر در داخل شیرخودکار، شیر باز شده و آب جریان پیدا می‌کند و هنگامی که رایزر از شیرخودکار خارج می‌شود شیر در حالت بسته قرار گرفته و جریان آب به صورت خودکار قطع می گردد.
جهت اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

رایزر آب‌پاش (Sprinkler Riser)

رایزر های آلومینیومی و پلیمری آب‌آرا به عنوان رابط و انتقال دهنده آب از شیر خودکار به آب‌پاش، در سیستم‌های آبیاری بارانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
جهت اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.

آب‌پاش آبان (ABAN Sprinklers)

شعاع پاشش آب‌پاش آبان حداکثر 28.5 متر بوده و آب‌دهی آن از 2 تا 5.9 لیتر بر ثانیه بسته به فشار کاری و قطر نازل تغییر می‌کند. نازل‌های آب‌پاش قابل تعویض بوده و دو عدد پیچ تنظیم برنجی برای تغییر در الگوی پاشش آب جهت کاربردهای مختلف تعبیه گردیده است.
1,200 تومان 1,000 تومان

آب‌پاش‌های تمام دور و تنظیمی ارس (ARAS Sprinklers)

ورودی آب‌پاش ارس 1-1/2 اینچ بوده و زاویه پاشش آن 23 درجه است. همراه با نازل یدکی 7،8،10،12 - ساخته شده بر اساس استاندارد ISO7749-1 - یک سال گارانتی - ده سال خدمات پس از فروش
جهت اطلاع از قیمت‌ها تماس بگیرید.